Hatz Diesel

Motory a náhradní díly

HATZ Diesel

Společnost Hatz Diesel GmBH sídlíci v bavorském Ruhstorfu patří k největším světovým výrobcům naftových motorů do výkonu 60kW. Více než stoletá tradice a využívání těch nejmodernějších technologií při výrobě zaručuje kombinaci výborných výkonových parametrů a nízkých spotřebních a emisních hodnot splňujících nejpřísnější evropské normy a limity.

Již od roku 1995 nabízíme jako výhradní prodejce všechny řady dieselových motorů HATZ včetně jejich náhradních dílů - většinu běžných náhradních dílů jsme schopni zaslat během 3-6 pracovních dnů.

Provádíme repasování motorů Hatz a servisní opravy všeho druhu u nás nebo přímo u zákazníka - většinu oprav jsme v rámci ČR schopni zajistit do 2-3 pracovních dnů.

Přehled motorů Hatz Diesel

Řada B - malé, lehké, tiché, univerzálně použitelné dieselové motory; 3 až 8,5 kW
Řada D - jednoválcové dieselové motory ve výkonovém rozsahu 4,5 až 11 kW
Řada G - dvouválcové motory s výkonem do 17 kW
Řada M - víceválcové průmyslové motory s výkonem do 60 kW
Řada L - víceválcové průmyslové motory s výkonem do 60 kW; s tlumícím pouzdrem
Řada H - nová generace vodou chlazených motorů s výkonem do 60 kW

Máte zájem o některý z motorů Hatz, náhradní díl nebo chcete motor opravit? Napište nám!
(kontaktní údaje budou použity pouze k zodpovězení jedné konkrétní poptávky a nebudou naší společností nijak dále zpracovávány)


Náhradní díly Hatz Diesel

Poptejte u nás náhradní díly na všechny řady naftových motorů Hatz. Obratem vám odpovíme s cenou a možným termínem dodání.

Filtry pro všechny řady motorů máme skladem k okamžitému dodání!

Hydraulická čerpadla

Zubová čerpadla Hatz jsou k dispozici v různých variantách podle dodávaného objemu od 2,05 cm3 po 22,97 cm3/otáčku a jsou schopna stabilně pracovat výkonem 8000 otáček/minutu. Maximální pracovní tlak je mezi 150 a 255 bary. Konstrukce pumpy je flexibilní, všechny varianty mohou být použity ve spojení s ještě jednou, případně dokonce i třetí pumpou (dle zákaznického požadavku).

Varianty čerpadel:

Přednosti motorů HATZ

 • HOSPODÁRNOST
  Dvě základní vlastnosti zaručují hospodárnost motorů HATZ. Optimální spotřeba pohonných hmot a výjimečně dlouhá životnost.
 • PROVOZNÍ BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST
  I v extrémních klimatických podmínkách vykazují motory HATZ nejvyšší provozní bezpečnost. Podstatně k tomu přispívá vzduchové chlazení. Vzduch je k dispozici všude a oproti vodě má dvě základní výhody - nemrzne a neodpařuje se. Motory HATZ jsou proslulé svou snadností startu i při nejnižších teplotách.
 • ROBUSTNOST A DLOUHÁ ŽIVOTNOST
  Motory HATZ jsou konstruovány s cílem dlouhé životnosti a robustnosti. Zárukou těchto vlastností je vysoká kvalita materiálu a výroby. Obsluha a údržba motorů HATZ nečiní problémy ani neodborníkům.
 • UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ
  Kompaktní konstrukce, rozsáhlé možnosti poklesu síly a široký sortiment přídavných zařízení poskytují ideální řešení pro každý účel použití.
 • OHLEDUPLNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
  HATZ je již mnoho let průkopníkem ve vývoji dieselových motorů ohleduplných k životnímu prostředí. Výzkum společnosti HATZ dosáhl vynikajících úspěchů zvláště v omezování hlučnosti a snížení obsahu škodlivin ve výfukových plynech.

KONTAKT

Michal Marek
marek@davidservis.cz 


kancelář : +420 386 116 421
mobil : +420 602 417 301 

David Servis spol. s r.o., Čechova 1622, České Budějovice, 370 01, +420 387 312 269
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!